StarCraft 2 II: Heart of the Swarm (Ключ Battle.net) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Blizzard Entertainment

580грн.

Скорочений опис

StarCraft II — продовження епічної саги про три могутні раси: протоси, терани і зерги. Їм належить знову зійтись у бою у новій стратегії в реальному часі, продовженні легендарної гри StarCraft. У цій жорстокій боротьбі з... Читати далі...

StarCraft II — продовження епічної саги про три могутні раси: протоси, терани і зерги. Їм належить знову зійтись у бою у новій стратегії в реальному часі, продовженні легендарної гри StarCraft. У цій жорстокій боротьбі за виживання в космосі у вашому розпорядженні будуть як нові бойові одиниці, так і колишні з розширеними можливостями.

У Heart of the Swarm отримує продовження сюжетна лінія StarCraft II: Wings of Liberty. Сара Керріган вирішила відродити Рой і помститися Арктурі Менґску. Протягом 20 місій кампанії гравцям слід слідувати за Керріган через всю галактику в пошуках незвичайних різновидів зергів, які можуть поповнити її військо. З кожною новою місією могутність Керріган зростатиме, а гравці зможуть вибирати для неї нові потужні здібності. Крім того, користувачі мають займатися мутаційними експериментами з виведення нових жахливих підвидів зергів. Таким чином гравці самі визначають свій стиль гри.

У розрахованому на багато користувачів режимі Heart of the Swarm з'являться нові бойові одиниці — «Геллітрони» теранів, роєвики зергів і «Урагани» протосів. Існуючим бойовим одиницям буде додано нові можливості. У грі з'явиться низка нових опцій: система кланів та груп; нерейтингові поєдинки; "Міжнародний доступ", щоб грати з користувачами з будь-якого регіону; розширене меню статистики; покращений інтерфейс користувача; досконаліше відтворення фізичних реалій бою; можливість дивитися мережеві поєдинки у записі разом із друзями; система рівнів, що дає змогу отримувати додаткові нагороди. Ці нововведення покликані зробити гру ще яскравішою та цікавішою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані