StarCraft: Remastered (Ключ Battle.net) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Blizzard Entertainment

320грн.

Скорочений опис

StarCraft Remastered – це оновлена версія знаменитої науково-фантастичної стратегії. До неї входять оригінальна гра та доповнення StarCraft: Brood War у сучасній переробці. Blizzard переглянули всі бойові одиниці, будів... Читати далі...

StarCraft Remastered – це оновлена версія знаменитої науково-фантастичної стратегії. До неї входять оригінальна гра та доповнення StarCraft: Brood War у сучасній переробці.

Blizzard переглянули всі бойові одиниці, будівлі та декорації, удосконалили звуковий супровід та ввели підтримку для різних дозволів екрану. Ілюстровані вставки розповідають про боротьбу та перемоги Артаніса, Фенікса, Тассадара, Рейнора та Керріган. Знайомі герої знаходять нове життя! Але головне - бездоганно налагоджений ігровий процес вихідної стратегії StarCraft залишився тим самим.

Найбільша стратегія у реальному часі:

  • У цій футуристичній стратегії в реальному часі вам належить керувати армією високотехнологічних терранів, протосів з потужними псійними можливостями та комахоподібними зергами. Боротьба за перевагу ведеться восьми різних полях бою. Ваше завдання – відбудовувати базу та розвивати свою армію, щоб розбити супротивника.
  • Коли ви пройдете всю кампанію, переходьте до мережевих битв з іншими гравцями — віч-на-віч або в команді. У кожної раси у StarCraft свої особливості, своя манера вести бій.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані