State of Decay 2: Juggernaut Edition (Ключ Xbox One / PC)

Новинка
В наявності
Виробник: Xbox Game Studios

350грн.

Скорочений опис

Коли повстали мерці, цивілізація впала. Тепер вам і парі-трійці ваших друзів доведеться шукати людей, які вижили, здійснювати вилазки за ресурсами і створювати спільноту на руїнах постапокаліптичного світу. State of Deca... Читати далі...

Коли повстали мерці, цивілізація впала. Тепер вам і парі-трійці ваших друзів доведеться шукати людей, які вижили, здійснювати вилазки за ресурсами і створювати спільноту на руїнах постапокаліптичного світу.

State of Decay 2 — гра-антиутопія про виживання у відкритому світі, де можна зіграти вчотирьох у кооперативному режимі. Зомбі-апокаліпсис у самому розпалі. З невеликою групою тих, хто вижив, ви намагаєтеся відродити цивілізацію на невеликому клаптику землі. Як саме це відбуватиметься – вирішувати вам.

Кого прийняти до спільноти та як захистити цих людей? Кого взяти з собою на вилазку за їжею та патронами, а кого залишити охороняти базу на випадок нападу зомбі? Чи виявите ви гостинність до інших людей, чи станете активно захищати свою територію?

Кожен персонаж у вашому співтоваристві має свої навички та риси характеру — ось чому у грі не може бути однакових спільнот. Проблеми, які вам доведеться долати, також відрізняються від гри до гри - вони залежать від ваших рішень та складу групи.

Undead Labs з радістю повідомляє, що тепер доступна остання версія зомбі-апокаліпсису. Тримайте вушка на маківці, а зомбаків — на мушці! Такий кінець світу не можна пропустити.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані