Steam Arma 2: Операція Стріла + Day Z (Ключ Steam) для ПК

В наявності

245грн.

Скорочений опис

Arma 2: Операція Стріла – це популярне і навіть культове у певних колах продовження гри Arma, що, у свою чергу, є прямим послідовником чеського тактичного шутера від Bohemia Interactive Studio під назвою Operation FlashP... Читати далі...

Arma 2: Операція Стріла – це популярне і навіть культове у певних колах продовження гри Arma, що, у свою чергу, є прямим послідовником чеського тактичного шутера від Bohemia Interactive Studio під назвою Operation FlashPoint. Оригінальна гра вийшла влітку 2010, проте ще цікавішою вона стає із застосуванням моди, що називається Day Z, який розробив один із членів оригінальної команди розробників на ім'я Дін Холл. Цікавий мод тим, що гранично реалістичну військову гру перетворює на справжній зомбі-шутер, причому настільки цікавий, що серед усіх ігор про зомбі, що є на ринку, цей мод займає лідируючі позиції. Якщо ви хочете перейнятися духом зомбі-апокаліпсису, то просто зобов'язані придбати ліцензію Arma 2: Операція Стріла + Day Z.

Шановний покупець!

Ви купуєте ключ активації до гри Arma 2: Операція Стріла + Day Z. Товар є унікальним цифровим кодом або зображення диска з кодом. Відразу після оплати, Ви отримаєте ключ активації Arma 2: Операція Стріла + Day Z на вказану електронну поштову скриньку, SMS на мобільний телефон або іншим доступним способом доставки. Також Ви отримаєте інструкцію з активації продукту та файл для завантаження дистрибутива гри.

Активація продукту:

  1. Купуйте ключ Arma 2: Операція Стріла + Day Z.
  2. Завантажте дистрибутив гри та запустіть установку.
  3. Введіть код активації.

Увага! Цей ключ не можна активувати у Steam або Origin.

Системні вимоги:

  • Windows XP/Vista
  • Процесор Intel Core i5/AMD Athlon Phenom X4 або краще
  • 2 Гб RAM
  • Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 260/ATI Radeon HD 5770 або краще з 896 Мб відеопам'яті та підтримкою Shader Model 3
  • 20 Гб вільного місця на жорсткому диску

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!