Miscreated (Steam Gift) для ПК

В наявності

190грн

Скорочений опис

Miscreated є шутер від першої особи, дія гри розгортається в занедбаному селі в безпосередній близькості до лісу. Півстоліття воєн з використанням смертоносної зброї привели землю до запустіння, населення близько 100 міл... Читати далі...

Miscreated є шутер від першої особи, дія гри розгортається в занедбаному селі в безпосередній близькості до лісу. Півстоліття воєн з використанням смертоносної зброї привели землю до запустіння, населення близько 100 мільйонів і швидко зменшується.

У цьому світі переважають мутації та хвороби, і вам належить вирішити хто ж у цьому винен. Вступайте в сутички із противниками, використовуючи зброю, збирайте необхідні предмети, перевіряйте шафки у пошуках інвентарю. Щоб ваш персонаж функціонував максимально ефективно, вам знадобиться їжа і вода. Тут немає зон безпеки, якщо гравця було вбито, то з'являється можливість заволодіти всіма його речами. Також у грі є функція збереження, всі отримані предмети та статистика персонажа будуть збережені при виході з гри. Потрапити у цей постапокаліптичний світ ви зможете, якщо вирішите купити ключ Miscreated дешево на ПК прямо на нашому сайті.

Інструкція активації:
  • Авторизуватися під своїм обліковим записом Стім у браузері.
  • Перейти за отриманим посиланням.
  • Приймаємо подарунок до бібліотеки
Інструкція активації:
  • Авторизуватися під своїм обліковим записом Стім у браузері.
  • Перейти за отриманим посиланням.
  • Приймаємо подарунок до бібліотеки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Miscreated (Steam Gift) для ПК, Card-756021, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×