Stellaris: Distant Stars Story Pack (Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1520560492
Виробник: Paradox Interactive

150грн.

Скорочений опис

Керуй далекою-далекою галактикою Людство ще не скоро зможе повною мірою освоїти всесвіт, але ніхто не заважає тобі зайнятися цією нелегкою справою вже зараз! Просто встановиш Stellaris і, розібравшись з основними механік... Читати далі...

Керуй далекою-далекою галактикою Людство ще не скоро зможе повною мірою освоїти всесвіт, але ніхто не заважає тобі зайнятися цією нелегкою справою вже зараз! Просто встановиш Stellaris і, розібравшись з основними механіками цієї прекрасної стратегії від шведської студії Paradox, приступай до доповнення Distant Stars Story Pack. Разом з цим розширенням ти зможеш відкрити далекі зірки невідомої галактики, секрети яких можуть як сприяти розвитку твоєї космічної імперії, так і привести її до краху. Для того, щоб як слід підготуватися до зустрічі з новими куточками всесвіту, тобі належить розвивати науку і флот, і стежити за тим, щоб твій народ був готовий до такого роду відкриттів. Не сперечаємось, звучить досить складно, але хто сказав, що управляти міжпланетною державою буде легко? Distant Stars Story Pack – ще один прояв таланту та старанності шведських розробників. Незважаючи на те, що вихід Stellaris відбувся у 2016 році, студія проробила величезну роботу з підтримки проекту, і кожне доповнення, випущене до нього, серйозно змінювало баланс та перевертало гру з ніг на голову. Постійним залишалося лише одне – Stellaris захоплювала дух. Зовсім як справжня подорож у космос.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Stellaris: Distant Stars Story Pack (Steam) для ПК, 1520560492, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×