Stellaris: Leviathans Story Pack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1512722014
Виробник: Paradox Interactive

150грн.

Скорочений опис

Наповнюємо космос по-новому Космос. Він нескінченний, він приховує безліч таємниць. Усі їх не осягнути і за тисячу життів, і навіть той маленький шматок всесвіту, що майстерно упакований у симулятор космічного управління... Читати далі...

Наповнюємо космос по-новому Космос. Він нескінченний, він приховує безліч таємниць. Усі їх не осягнути і за тисячу життів, і навіть той маленький шматок всесвіту, що майстерно упакований у симулятор космічного управління, щоразу підносить нові сюрпризи. Проте розробники вирішили, що контенту в грі може бути ще краще. І випустили доповнення до Leviathans. Нові гілки сюжету, нова раса та абсолютно новий економічний союз. Вартові. Таємничі істоти з невідомим минулим та незрозумілими мотивами. Потоваришувати з ними складно, а ворогувати – смертельно небезпечно. Анклав. Вони не підкоряються нікому та торгують абсолютно з усім відкритим космосом. Станеш їхнім другом – матимеш впливових друзів і зручний вихід на абсолютно новий економічний ринок. Розлютиш або настирливо лізти в їхні справи - ніколи не вийдеш далі своєї рідної системи. Вам доведеться вибрати бік у Війні Небес. Вибирайте з розумом, адже від того, хто переможе у цій війні, залежить майбутнє всього дослідженого Всесвіту. А перемога багато залежить і від вас. Приймайте складні рішення, із шкіри геть лізьте, щоб зробити все для перемоги своєї фракції.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Stellaris: Leviathans Story Pack (Ключ Steam) для ПК, 1512722014, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×