Stellaris: Plantoids Species Pack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1520568076
Виробник: Paradox Interactive

140грн.

Скорочений опис

Прикрась свій космос Набір прикрас для приголомшливого по глибині геймплею симулятора управління космічною державою Stellaris привнесе в гру трохи фарб та візуальної різноманітності. Нові портрети лідерів, нові кораблі з... Читати далі...

Прикрась свій космос Набір прикрас для приголомшливого по глибині геймплею симулятора управління космічною державою Stellaris привнесе в гру трохи фарб та візуальної різноманітності. Нові портрети лідерів, нові кораблі з унікальним оздобленням, нові міста. Ви запитаєте: а де геймплейні навороти, за що я плачу? А вся справа в тому, що Paradox Interacitve всі найважливіші, а найприємніше і солодке, глобальні геймплейні зміни та важливі покращення механіки додають у гру за допомогою абсолютно безкоштовних оновлень. Нехило, га? Так що на тлі практично безкоштовних геймплейних оновлень дешевий пакет аватарок і, до речі кажучи, дуже стильних кораблів є чудовим методом підтримати розробника за таку сумлінну і безкорисливу роботу над грою. Про саму гру Stellaris, яку, до речі, вважають однією з найкращих глобальних стратегій цієї студії, ви можете почитати на окремій сторінці, адже для запуску доповнення оригінальна гра, звичайно ж, потрібна.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Stellaris: Plantoids Species Pack (Ключ Steam) для ПК, 1520568076, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×