Streets of Rage 4 (Ключ Xbox One)

Новинка
В наявності

199грн.

Скорочений опис

Неперевершена класична серія Streets of Rage, також знана як Bare Knuckle (ベア・ナックルBea Nakkuru) в Японії — це трилогія в жанрі «побити всіх», що славиться своїм непідвладним часу ігроладом та електронною танцювальною музи... Читати далі...

Неперевершена класична серія Streets of Rage, також знана як Bare Knuckle (ベア・ナックルBea Nakkuru) в Японії — це трилогія в жанрі «побити всіх», що славиться своїм непідвладним часу ігроладом та електронною танцювальною музикою. Streets of Rage 4 розроблено з огляду на класичну трилогію з додаванням нових механік, чудового візуального оформлення ручної роботи та божественної музики.

І ВОНИ ЗНОВУ ОБ’ЄДНАЛИСЯ

Канонічні серії ігор на зразок Streets of Rage також мають своїх канонічних персонажів: Аксель, Блейз, Адам та інших ветерани об’єдналися, щоб очистити вулиці. Доповнені новими рухами та розривними музичними треками, наші герої готові по повній відгамселити новоявлених тупих вилупків.


НАМАЛЬОВАНЕ ВРУЧНУ ВІЗУАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТА НОВИЙ ЗВУКОРЯД

Streets of Rage 4 — це перше продовження класичної серії за 25 років, де Аксель, Адамта Блейз повертаються, щоб продовжити свої двовимірні розбірки. З новою яскравою, створеною вручну анімацією, новими бойовими навичками та музичними треками від неймовірної команди композиторів Streets of Rage 4 є пречудовим оновленням і даниною для всіх любителів класичних бойовиків.

Серія також всесвітньо відома своєю електронною танцювальною музикою, і четверта частина продовжує цю традицію. Над музичним оформленням до Streets of Rage 4 працювали Юдзо Кошіро, Мотохіро Кавашіма, Йоко Сімомура, Харумі Фуджіта, КейджіЯмаґіші та багато інших.


ОСОБЛИВОСТІ

● Повернення легендарної серії Streets of Rage.
● Чудова графіка зі створеною вручну анімацією студією, яка працювала над Wonder Boy: The Dragon’s Trap.
● Очистіть місто Вуд-Оук самотужки або з друзями через мережу!
● Уперше: об’єднуйтеся поза мережею в команду до 4-х осіб та відвойовуте місто!
● Класичний ігролад, доповнений новими механіками.
● Музичний супровід від об’єднаної команди всесвітньо відомих композиторів.
● Без смаженої курки нікуди.
● Багато колишніх персонажів Streets of Rage, що доступні згодом у своєму оригінальному піксельному оформленні.
● Гра з класичним музичним оформленням попередніх частин Streets of Rage
● 12 унікальних рівнів.
● Змагайтеся з друзями в режимі «Поєдинок»
● Або об’єднайтеся в команду в режимі «Бій з босами»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані