Supreme Commander: Forged Alliance (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Наближаються останні дні людства. Минуло два роки після завершення Нескінченної війни. Сили колись великих націй виснажені вщент, і надія людей на світле майбутнє лише гіркі спогади. Новий, здається, непереможний ворог, ... Читати далі...

Наближаються останні дні людства. Минуло два роки після завершення Нескінченної війни. Сили колись великих націй виснажені вщент, і надія людей на світле майбутнє лише гіркі спогади. Новий, здається, непереможний ворог, за підтримки фанатиків Ордену, прагне знищити людство в особі ОЗФ, прихильників Аеона та Кібран. Притиснуті до стіни і дивлячись у прірву, розгромлені залишки сил людей повинні забути про старі чвари і об'єднатися, готуючись до останнього відчайдушного опору. Останньому, єдиному шансу. Новий альянс - сплав крові, сталі та надії встає на шляху пітьми.

Основні особливості:

  • Нова ігрова фракція: Серафими - абсолютно нова фракція, доступна в мережній грі, і головна загроза в новій кампанії. Це хитра, винахідлива та технологічно просунута раса, справжні майстри квантової технології. Нова зброя, нові стратегії, нові завоювання!
  • Нові юніти: 110 нових наземних, морських, повітряних, базових та експериментальних юнітів позоляють армії завдавати стратегічних ударів по слабких місцях або проводити військову доктрину своєї фракції.
  • Епічний розмах бойових операцій: Військово-морський флот, орбітальне озброєння та передові технології контррозвідки дають командирам безпрецедентні смертоносні можливості у грі, що є найстратегічнішою стратегією в реальному часі наших днів.
  • Нові розраховані на багато користувачів карти: 12 нових розрахованих на багато користувачів карток надають гравцям нові території для битв і докази своєї переваги.
  • Нова кампанія для одного гравця: Пройдіть нову кампанію, керуючи військами, щоб врятувати людство від вимирання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!