TALES OF ARISE: Standart Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1462413095
Виробник: Namco Bandai Games

905грн.

Скорочений опис

Дві планети, одна доля Довгоочікувана сімнадцята частина однієї з фірмових франшиз BANDAI NAMCO, Tales of Arise, пропонує свіжий погляд на серію. У її створенні брали участь як ветерани японської ігрової індустрії, і мол... Читати далі...

Дві планети, одна доля Довгоочікувана сімнадцята частина однієї з фірмових франшиз BANDAI NAMCO, Tales of Arise, пропонує свіжий погляд на серію. У її створенні брали участь як ветерани японської ігрової індустрії, і молоді геймдизайнери з новими ідеями. Гра розповідає про Дану і Рену - дві планети з величезною різницею в розвитку. На Дані панує середньовічний застій, тоді як Рена пішла далеко вперед у плані технологій та магії, тому тримає сусідів у рабстві. Головні герої гри, Алфен і Шіон, прагнуть змінити долю своїх світів, а допомагають їм численні супутники та покращена бойова система Linear Motion. Кількість видовищних комбо, які можна виконати, заткне за пояс будь-яку action-RPG. Візуал теж зазнав невеликих, але помітних змін. На відміну від минулих частин, Tales of Arise використовує цікавий акварельний фільтр, який додає героям та локаціям витонченості та оригінальності. Заставки ж малювала знайома фанатам студія ufotable, також відома по аніме «Доля» та «Клинок, що розсікає демонів: Нескінченний поїзд».

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: TALES OF ARISE: Standart Edition (Ключ Steam) для ПК, 1462413095, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×