Teardown (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Використовуйте творчий підхід до проходження місій. Будь-яка техніка знаходиться в розпорядженні гравця, у тому числі й транспорт: наприклад, можна зламати стіну, в'їхавши в неї бульдозером або витягти з дому сейф за доп... Читати далі...

Використовуйте творчий підхід до проходження місій. Будь-яка техніка знаходиться в розпорядженні гравця, у тому числі й транспорт: наприклад, можна зламати стіну, в'їхавши в неї бульдозером або витягти з дому сейф за допомогою будівельного крана – все обмежується вашою фантазією. У разі успішного проходження місій гравець може отримувати підвищення рангу, яке відкриває гравцеві доступ до нової зброї.

Створюйте карти або користуйтеся наявними. У грі передбачено чотири карти з локаціями, в рамках яких можна пуститись у всі тяжкі, а для повної свободи дій передбачено режим створення навколишнього світу.

При виконанні місій, крім головного трофею, гравець може знайти гроші, а також різні предмети, наприклад, бінокль. Зібрані гроші можна витратити поліпшення знарядь та його властивостей.

Незважаючи на те, що індикатор здоров'я поступово поповнюється після пошкоджень, необережні дії також можуть нашкодити вам і навіть убити, будь то перебування в епіцентрі пожежі або різкі стрибки по поверхах замість користування сходами. Не варто забувати, що реалістична фізика гри проявляється не тільки в горимості предметів або їх масі - гравітація може вбити вас.

Головний ворог грабіжника – сигналізація. У вашому випадку можуть насолити і пожежні оповіщення. Якщо упустити попередження про можливі складнощі, проігнорувати їх або свідомо спровокувати сирену пожежею або зломом, то в гру вступить таймер. У розпорядженні гравця на завершення місії дається шістдесят секунд: інстинктивне «бий або біжи» тут перетворюється на «хопи все цінне і винося ноги».

Насолоджуйтесь реалістичною симуляцією фізики та організуйте ідеальне пограбування. Крушити вікна та стіни молотком, підпалювати будівлі та зносити їх за допомогою техніки – все обмежується лише вашою уявою. Ви готові спалити все вщент у Teardown? Чи використовуєте інші витончені методи пограбування?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані