The BioWare Bundle (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності

230грн.

Скорочений опис

Mass Effect: Andromeda - Deluxe Recruit Edition відправляє гравців на місію з пошуку нового будинку для людства в галактиці Андромеда. У ролі Слідопита ви очолюєте боротьбу людства за виживання. Це видання включає набори... Читати далі...

Mass Effect: Andromeda - Deluxe Recruit Edition відправляє гравців на місію з пошуку нового будинку для людства в галактиці Андромеда. У ролі Слідопита ви очолюєте боротьбу людства за виживання. Це видання включає набори рекрутів для розрахованої на багато користувачів ігри «Солдат-туріанець» і «Адепт азарі», які гарантують, що ви приєднаєтеся до битви добре озброєними багатокористувацькими персонажами-туріанцями та азарі, а також набором особливої зброї, предметів і посилень.
Dragon Age: Inquisition GOTY Edition дозволяє вам стати Інквізитором та очолити команду унікальних героїв у небезпечній подорожі прекрасним відкритим світом. Це видання включає визнання критиків гру, всі офіційні доповнення - "Щелепи Гаккона", "Сходження" і "Чужак", а також додаткові функції, в тому числі Deluxe Upgrade, Spoils of the Avvar і Spoils of the Qunari.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані