The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Виробник: Bandai

399грн.

Скорочений опис

The Dark Pictures Anthology (Xbox Series X) - третя гра в серії The Dark Pictures Anthology - автономні кінематографічні розгалужені хорор-ігри, в яких рішення, які ви приймаєте в грі, визначають сюжет, який ви отримаєте... Читати далі...

The Dark Pictures Anthology (Xbox Series X) - третя гра в серії The Dark Pictures Anthology - автономні кінематографічні розгалужені хорор-ігри, в яких рішення, які ви приймаєте в грі, визначають сюжет, який ви отримаєте.

Ірак, 2003: У міру того, як конфлікт наближається до завершення, польовий оперативник ЦРУ Рейчел Кінг приєднується до елітного військового підрозділу під час рейду на передбачуваний підземний об'єкт хімічної зброї у тіні гір Загрос. У темряві під Аравійською пустелею прокидається щось зле - дике і нестримне, гніздо стародавніх і неземних істот має нову жертву для полювання. Жахливі відкриття і неможливі рішення стоять перед тими, хто вижив, коли вони прагнуть пересуватися підземним світом і уникнути жахливої загрози. Чи будете ви ставити в основу власне виживання або відмовитеся від своїх страхів і особистого суперництва, щоб боротися разом як одне ціле? Грайте онлайн з другом або до 5 друзів в автономному режимі, ділитесь своєю історією та мудро співпрацюйте, щоб зберегти свій склад.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані