Tiny Tina's Wonderlands (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності

1 360грн.

Скорочений опис

Приготуйтеся поринути у абсолютно новий світ, повний чудасій, чудес та потужної зброї у Tiny Tina's Wonderlands «Країна чудес Крихітної Тіни» черпає натхнення з улюбленого фанатами доповнення Borderlands 2 «Напад Крихітн... Читати далі...

Приготуйтеся поринути у абсолютно новий світ, повний чудасій, чудес та потужної зброї у Tiny Tina's Wonderlands

«Країна чудес Крихітної Тіни» черпає натхнення з улюбленого фанатами доповнення Borderlands 2 «Напад Крихітної Тіни на Фортецю Дракона». Хоча цей DLC безперечно послужив відправною точкою, вам не потрібні будь-які знання або досвід Borderlands, щоб насолодитися чудесами Tiny Tina's Wonderlands. Ця гра розповідає нову, закінчену історію, наповнену новими персонажами.

Остання гра від 2K та Gearbox, Tiny Tina's Wonderlands – це епічна пригода у непередбачуваному фентезійному світі, де стикаються магія, палаші та кулі. Це фантастичний лутер шутер із хаотичним сюжетом та зірковим складом знаменитостей. А за всім цим стоїть завжди непередбачувана і чарівно крута Крихітка Тіна, яка контролює ігровий світ, в якому відбувається вся пригода.

Tiny Tina's Wonderlands – це гра, дія якої відбувається всередині гри – всі дії відбуваються у грі Bunkers & Badasses. Тіна, природно, виступає в ролі господаря бункера, розповідаючи про пригоди та спрямовуючи вас у вашій подорожі. Але справедливе попередження: вона набагато більше переймається розвагою, ніж такими речами, як правила гри, тому не дивуйтеся, якщо вона змінить правила або відредагує світ на льоту.

Перебуваючи в Країні Чудес, ви можете створити та налаштувати свого власного мультикласового героя, стріляючи, рубаючи та пробиваючись крізь дивовижних монстрів та заповнених скарбами підземель. До вас приєднаються впертий капітан Валентин, одержимий правилами робот Фретт і, звичайно, сама Крихітка Тіна.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані