Tom Clancy´s: Ghost Recon Wildlands (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1523252696
Виробник: Ubisoft Studios

695грн.

Скорочений опис

Знищте найбільший наркокартель Наркотики руйнують майбутнє наступних поколінь, вбивають молодь і розколюють державу на дрібні шматочки. Але хто ж стоїть за цими злочинами? Картель Санта-Бланка перетворив усю Болівію на о... Читати далі...

Знищте найбільший наркокартель Наркотики руйнують майбутнє наступних поколінь, вбивають молодь і розколюють державу на дрібні шматочки. Але хто ж стоїть за цими злочинами? Картель Санта-Бланка перетворив усю Болівію на один великий цех наркотиків. Ви граєте за члена загону "Примар", і тільки вам під силу зруйнувати найбільшу кокаїнову імперію. Чого б це не вартувало. Створіть та персоналізуйте свого персонажа, вибирайте зброю та спорядження на свій смак. Доступна повна свобода вибору стилю гри. Досліджуйте великий світ Болівії поодинці або разом зі своїми друзями, пересувайтеся на наземному, водному та повітряному транспорті, вибирайте зручні позиції для виконання завдання та знищте картель, діючи спільно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Tom Clancy's: Ghost Recon Wildlands (Ключ Uplay) для ПК, 1523252696, Ubisoft Studios, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×