Total War: Warhammer 2 - The Queen and the Crone (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525623111
Виробник: SEGA

210грн.

Скорочений опис

За королеву! Любителі глобальних стратегій не з чуток знайомі з серією Total War, дія якої з недавніх пір відбувається не тільки в тому чи іншому історичному сеттингу, а й у фентезійному всесвіті Warhammer. The Queen and... Читати далі...

За королеву! Любителі глобальних стратегій не з чуток знайомі з серією Total War, дія якої з недавніх пір відбувається не тільки в тому чи іншому історичному сеттингу, а й у фентезійному всесвіті Warhammer. The Queen and the Crone - розширення, що додає до другої частини серії відразу двох нових лордів і 16 легендарних загонів вищих і темних ельфів. Вам належить вирішити, кого підтримати - Вічну королеву Аларіель, яка намагається очистити світ від скверни, або зловісну відьму Хеллеброн, яка бажає втопити цей світ у крові. Вибравши відповідний бік конфлікту, ви зможете взяти участь як в оновленій кампанії, так і в простих битвах. Нові герої та війська зроблять і без того глибокий ігровий процес ще цікавішим та дозволять вам повною мірою відточити ваші навички полководця.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: Warhammer 2 - The Queen and the Crone (Ключ Steam) для ПК, 1525623111, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×