Total War: Warhammer 3 III (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525619852
Виробник: SEGA

3 300грн.

Скорочений опис

Демони вийшли із себеTotal War: Warhammer III є завершальною частиною трилогії, розроблюваної Creative Assembly. Вона вважається продовженням другої частини і кульмінацією всіх подій, які відбуваються у всесвіті Warhamme... Читати далі...

Демони вийшли із себе

Total War: Warhammer III є завершальною частиною трилогії, розроблюваної Creative Assembly. Вона вважається продовженням другої частини і кульмінацією всіх подій, які відбуваються у всесвіті Warhammer Fantasy. Популярна стратегія перенесе акцент на схід світу і змусить по-новому поглянути на сили Хаосу.

На цей раз гра перевершить всі очікування. Вона поведе вас далеко від горезвісного світу з нікчемними війнами в інший вимір, де панує темна магія. Царство Хаосу — зловісне і похмуре місце, незбагненне для звичайних людей. Ці землі обіцяють безмежну владу, але приховують смертельні спокуси, поглинаючи душу.

В этом царстве правят четыре фракции, уничтожающие силы, жаждущие втоптать в грязь весь мир. Во главе каждой стоит настоящий демон-бог — Хрон, Тзинч, Нургл и Слаанеш. Но границы между мирами охраняют две сильнейшие нации: несокрушимый Кислев и величественная империя Великий Катай. У всех свои слабости и трудности, но придется отбросить все проблемы и отправить войска прямиком в Царство Хаоса. Мир в шатком положении, одно неверное движение — произойдет катастрофа! Однако кое-кому это только на руку. Древний игрок затаился в тени и ждет момент своего выхода для завоевания высшей власти. Але йому необхідний свій воїн.

Вас чекають гігантські монстри — перед тим, як вийти на поле бою, переконайтеся, що ви готові битися з ними. Дипломатія не допоможе впоратися з цими демонами. Єдині переговори, про які вони знають, пов'язані з оплатою кров'ю.

Готуйтеся пролити ріки крові в жорстоких сутичках, де зійдуться легендарні герої, демонічні гіганти, літаючі тварини і магічні сили, про існування яких всесвіт Warhammer не підозрювала.

На карті великих масштабів розгорнуться кровопролитні війни. Вам належить вирішити, що ви будете робити зі своїми пекельними демонами, і розробити виграшну тактику, щоб стати історичним переможцем!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: Warhammer 3 III (Ключ Steam) для ПК, 1525619852, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×