Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors Race Pack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525653886
Виробник: SEGA

290грн.

Скорочений опис

Хаотичне поповнення Армії Хаосу принесли багато болю та страждань мешканцям Старого Світу. Великі герої протистояли їм, але зло лише примножується. Сили Хаосу навчаються, поповнюються і створюють все більш смертоносну зб... Читати далі...

Хаотичне поповнення Армії Хаосу принесли багато болю та страждань мешканцям Старого Світу. Великі герої протистояли їм, але зло лише примножується. Сили Хаосу навчаються, поповнюються і створюють все більш смертоносну зброю. Нове доповнення Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors Race Pack привносить поповнення до сил Хаосу. Набір включає нових воїнів Хаосу, жахливих їздових тварин і жахливих створінь, від яких у героїв кров холоне в жилах, а також новий режим гри «орда». Вам належить очолити орди Хаосу під проводом одного з трьох нових легендарних владик і пройти ланцюг завдань, щоб знайти могутні артефакти в ім'я богів Хаосу. Ведіть Старий Світ до хаосу у новому додатку Total War: WARHAMMER – Chaos Warriors Race Pack.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors Race Pack (Ключ Steam) для ПК, 1525653886, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×