Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525659998
Виробник: SEGA

210грн.

Скорочений опис

Ще жорсткіше Орк праворуч. Помах мечем. Покотилася голова. Загін настає стрімко. Повсюди кров. І так кожного дня. Поля бою перетворилися на озера з крові та м'яса, а завдяки новому доповненню Total War: WARHAMMER II - Bl... Читати далі...

Ще жорсткіше Орк праворуч. Помах мечем. Покотилася голова. Загін настає стрімко. Повсюди кров. І так кожного дня. Поля бою перетворилися на озера з крові та м'яса, а завдяки новому доповненню Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II. Відтепер гра відображає реальний стан справ на війні. Жодної бутафорії. Доповнення Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II привносить у гру тотальну жорстокість реального бою. На вас чекає багато крові, відрубаних кінцівок і голів, а також кривавих добивань. Контент не призначений для молодих і слабонервних. Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II перетворює битви на тотальну м'ясорубку. Це справжня війна. Це WARHAMMER.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II (Ключ Steam) для ПК, 1525659998, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×