Total War: Warhammer II - Curse of the Vampire Coast (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525630166
Виробник: SEGA

440грн.

Скорочений опис

Три тисячі чортів Улюблена стратегія Total War: Warhammer II представляє похмуре доповнення під назвою Curse of the Vampire Coast. Чотири нові лорди нежиті зі своїми фракціями. Один із них – це лорд Лютор Гаркон, який вс... Читати далі...

Три тисячі чортів Улюблена стратегія Total War: Warhammer II представляє похмуре доповнення під назвою Curse of the Vampire Coast. Чотири нові лорди нежиті зі своїми фракціями. Один із них – це лорд Лютор Гаркон, який встиг облаштуватись на східному узбережжі Люстрії. Саме він, як стверджують розробники, очолить фракцію узбережжя вампірів. У нього, як і в інших неживих адміралів, на борту корабля зібралися армії дохлих піратів, морські чудовиська, мстиві примари та інша нечисть, яка вам і не снилася. Але авторам гри, здалося цього мало, і вони надали лордам нові Школи магії, кораблі, що покращуються, і багато іншого. Також не забули і про нову систему піратської механіки у кампаніях. Curse of the Vampire Coast чудова тим, що в ній непростий сюжет. Крім того, що вам доведеться заробляти погану славу, щоб стати великим та жахливим володарем усіх морів, вам потрібно зібрати всі куплети стародавньої моряцької пісні. Їх знають лише деякі пірати, з якими вам доведеться битися, але вона потрібна вам, щоб посилити гарпун із зоряного металу. А щоб його знайти, вам доведеться добряче попотіти! Але тільки за допомогою цього потужного гарпуна, можна приборкати гігантського мервірму Аманара, який прокинувся і прагне вбивати. Вражаюче доповнення Total War: Warhammer II - Curse of the Vampire Coast не дозволить вам спокійно борознити морями. Подейкують, у глибинах піратських вод спочиває Кракен, який будь-якої миті може піднятися і соржать всіх! Але це не точно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: Warhammer II - Curse of the Vampire Coast (Ключ Steam) для ПК, 1525630166, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×