Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525631220
Виробник: SEGA

210грн.

Скорочений опис

Нові лорди, загони та зброя Доповнення The Prophet & The Warlock до гри Total War: WARHAMMER II додає до геймплею двох нових лордів зі світів Warhammer Fantasy Battles. У героїв індивідуальні стилі гри, свої ланцюжки зав... Читати далі...

Нові лорди, загони та зброя Доповнення The Prophet & The Warlock до гри Total War: WARHAMMER II додає до геймплею двох нових лордів зі світів Warhammer Fantasy Battles. У героїв індивідуальні стилі гри, свої ланцюжки завдань та унікальні древа знань, завдяки чому геймплей стає ще різноманітнішим. Використовуйте їх у кампаніях чи індивідуальній грі. Боріться на стороні кланів людей і скавенів, пускайте в хід нову зброю - ріппердактілі і гармати Крислінга. Нанесіть збиток за допомогою Фатальної Ракети, закликайте на поле бою самого зміїного Бога. Ікіт-клешня та інженер-чаклун вже рвуться в бій, щоб довести вашу перевагу на полі бою!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock (Ключ Steam) для ПК, 1525631220, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×