Total War: WARHAMMER II - The Rise of the Tomb Kings (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525627608
Виробник: SEGA

450грн.

Скорочений опис

Царі Гробниць прокинулися Стародавнє царство, колись процвітаюча і могутня держава Нехекара, тепер величезна безживна пустеля, «Царство Мертвих». Однак і в пустелі криється безліч загадок, а найголовніше - незліченні баг... Читати далі...

Царі Гробниць прокинулися Стародавнє царство, колись процвітаюча і могутня держава Нехекара, тепер величезна безживна пустеля, «Царство Мертвих». Однак і в пустелі криється безліч загадок, а найголовніше - незліченні багатства, заховані в пісках. Одна загвоздка: найсильніший некромант Нагаш стер і знищив тут усе живе і чорною магією обернув мерців у лави своєї армії. Тепер скелети, ведені чаклунством, нападають на всякого чужинця, що зазіхнув на скарби царів Нехекари. Перший великий додаток для Total War: WARHAMMER II привнесе в ігровий процес безліч приємних і довгоочікуваних нововведень. Дослідження нових технологій у «Королях гробниць» скасовано: натомість розробники запровадили систему відкриття династій Нехекари, тобто пізнання досвіду своїх предків. Царі Гробниць, охоронці та сторожі Царства Мертвих, «згадують» історію своєї колись великої батьківщини, одночасно відкриваючи гравцеві подробиці сюжету та нові геймплейні можливості. У геймплей запроваджено новий унікальний ресурс, канопи. Каноп – ємності, повні магічної енергії. Для створення багатьох сильних загонів нової раси і дослідження нових технологій (відкриття династій) потрібні ці стародавні судини. Жерці Культу Померлих, охоронці стародавніх таїнств, нададуть вашій армії чарівну зброю та спорядження. Чотири Легендарні Лорди з унікальними вміннями та власною передісторією розширять взаємодію з сюжетом та внесуть різноманітність до ігрового процесу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: WARHAMMER II - The Rise of the Tomb Kings (Ключ Steam) для ПК, 1525627608, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×