Total War: Warhammer II - The Silence & The Fury (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525633060
Виробник: SEGA

365грн.

Скорочений опис

Лють проти телепатії У цей комплект входять два нових лорди для Total War: WARHAMMER II, яким судилося зійтися у вирішальній битві біля Серця Темряви. Закутий у мідне тіло звіролюд Таврокс посилює армію за рахунок серій ... Читати далі...

Лють проти телепатії У цей комплект входять два нових лорди для Total War: WARHAMMER II, яким судилося зійтися у вирішальній битві біля Серця Темряви. Закутий у мідне тіло звіролюд Таврокс посилює армію за рахунок серій перемог - чим більше сутичок поспіль ви отримуєте, тим сильніший ефект «завзяття» і тим більше очок дії отримують ваші солдати. У протилежному кутку рингу — Оксіотль, полководець людей. Він наділений даром передбачення і здатний миттєво переміщатися між таємними святилищами, розкиданими по всій карті та іншими локаціями. Це дає гравцеві можливість вигадати ідеальний момент для удару по супротивнику. Чию сторону приймете ви?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: Warhammer II - The Silence & The Fury (Ключ Steam) для ПК, 1525633060, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×