Total War: WARHAMMER - The King and the Warlord (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1525655556
Виробник: SEGA

205грн.

Скорочений опис

Король та ватажок У зеленошкірих та гномів своя унікальна доля. Але все стає куди заплутаніше, коли на трон Восьми Піков Карата починають претендувати двоє рівних за силою. Белегар Залізний Молот, предком якого був корол... Читати далі...

Король та ватажок У зеленошкірих та гномів своя унікальна доля. Але все стає куди заплутаніше, коли на трон Восьми Піков Карата починають претендувати двоє рівних за силою. Белегар Залізний Молот, предком якого був король гномів Лунн, пообіцяв повернути стародавню фортецю і свій законний трон. Скарсник, ватажок нічних гоблінів, дізнавшись про похід Белегара, намагається випередити його, але шляхи їх перетнуться. Тоді ми дізнаємося хто гідний носити титул володаря Восьми Піків Карата. У новому додатку Total War: WARHAMMER - The King and the Warlord на вас чекають два легендарні лорди із всесвіту Warhammer Fantasy Battles, шість нових видів військ і 22 нових знаменитих загону. Стати свідком великого протистояння двох могутніх лідерів у новому додатку Total War: WARHAMMER - The King and the Warlord.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: WARHAMMER - The King and the Warlord (Ключ Steam) для ПК, 1525655556, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×