Total War: Three Kingdoms - Yellow Turban Rebellion (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1514194227
Виробник: SEGA

230грн.

Скорочений опис

Повстання "Жовтих пов'язок" У додатку Total War: THREE KINGDOMS - Yellow Turban Rebellion ви познайомитеся з новою культурою. Вам належить відродити рух "Жовтих пов'язок" і повести їх проти корумпованої династії Хань, ти... Читати далі...

Повстання "Жовтих пов'язок" У додатку Total War: THREE KINGDOMS - Yellow Turban Rebellion ви познайомитеся з новою культурою. Вам належить відродити рух "Жовтих пов'язок" і повести їх проти корумпованої династії Хань, тим самим наблизивши наступ Епохи Великого Світу. В додатку вам будуть доступні три нові воєначальники: Хе І, Гун Ду та Хуан Шао. Разом з ними з'являться і три нові класи героїв: цілитель, учений та ветеран. Ви візьмете він управління загонами, які повністю сформовані з представників різних верств суспільства. Тут вам і ополчення із забитих та пригноблених народних мас, і незадоволені солдати, і релігійні фанатики, і колишні державні службовці. Всі вони об'єднаються в ім'я найвищої мети під вашим командуванням. Доповнення презентує новий підхід до технологічних досліджень, що базується на вивченні «Трьох трактатів про Великий Світ». На вас чекають нові навички персонажів, які базуються на трьох чеснотах даосизму — поміркованості, співчутті та смиренності.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Total War: Three Kingdoms - Yellow Turban Rebellion (Ключ Steam) для ПК, 1514194227, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×