TRIBES OF MIDGARD: DELUXE EDITION (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1462426729
Виробник: Gearbox Software

250грн.

Скорочений опис

Прямо з Вальгалли Наближається Рагнарек, але справжні вікінги не сидять склавши руки - навпаки, вони всіма можливими способами готуються протистояти нашестю крижаних велетнів та іншим напастям. Tribes of Midgard пропонує... Читати далі...

Прямо з Вальгалли Наближається Рагнарек, але справжні вікінги не сидять склавши руки - навпаки, вони всіма можливими способами готуються протистояти нашестю крижаних велетнів та іншим напастям. Tribes of Midgard пропонує відбудуватися і відбитися колективно: беріть із собою до дев'яти відважних друзів, розподіляйте обов'язки та давайте відсіч силам зла на гігантських процедурно генерованих рівнях. Перевірити свої навички можна в кількох режимах, а потім з головою поринути у той, що зачепить найбільше. І все це — в яскравому візуальному мультяшному стилі, який робить битви ще веселіше. Згодом вас і ваш загін наздогнать нові випробування: розробники планують тривалу підтримку гри та численні сезонні події з особливими рівнями та нагородами. Делюкс-видання підійде тим, хто навіть під час кінця світу не забуває про зовнішній вигляд - до нього входять пара милих вихованців, а також наймодніший набір костюмів «Місячна валькірія».

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: TRIBES OF MIDGARD: DELUXE EDITION (Ключ Steam) для ПК, 1462426729, Gearbox Software, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×