Tricky Towers (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Tricky Towers - це фізична головоломка, в якій гравці ставлять цеглу один на одного і намагаються забезпечити стійкість конструкції, що зводиться. Гра має мультиплеєрну спрямованість, в якій мірилом перемоги є найвища та... Читати далі...

Tricky Towers - це фізична головоломка, в якій гравці ставлять цеглу один на одного і намагаються забезпечити стійкість конструкції, що зводиться. Гра має мультиплеєрну спрямованість, в якій мірилом перемоги є найвища та найкрасивіша вежа з цегли, побудована за найкоротший період часу.

Гра має дві особливості: конкуренцію між гравцями і магію, за допомогою якої можна швидше і краще будувати або всіляко пакостити суперникам. Застосувань магії в грі безліч - гравці можуть "заморожувати" частину конструкції, посилати чарівний вітерець до вежі супротивника, накладати всілякі заклинання і навіть піднімати тяжкості на велику висоту.

Tricky Towers має три розраховані на багато користувачів режими , в яких можуть прийняти до чотирьох осіб, серед яких є завдання на швидкість, виживання і рішення головоломок. У кожному режимі фізичні елементи використовуються по-різному: десь треба будувати шалені конструкції, а десь спробувати засипати друга уламками. Під час битв рекомендується використовувати магічні заклинання, яких 17 видів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!