Відьмак 3: Дика Полювання | The Witcher 3: Wild Hunt (Ключ GOG) для ПК

В наявності
Артикул: 1207758547
Виробник: ACTIVISION

450грн.

Скорочений опис

Остання пригода Геральта з Рівії Заключна глава епічної саги про Геральта з Рівії, одного з найнеоднозначніших героїв в історії, створеного польським письменником Анджеєм Сапковським, обіцяє вкрасти ваше серце раз і наза... Читати далі...

Остання пригода Геральта з Рівії Заключна глава епічної саги про Геральта з Рівії, одного з найнеоднозначніших героїв в історії, створеного польським письменником Анджеєм Сапковським, обіцяє вкрасти ваше серце раз і назавжди. The Witcher 3: Wild Hunt - еталон у жанрі сучасних екшен RPG. Сотні годин геймплею, захоплюючі побічні квести, харизматичні персонажі, іскрометний гумор, відверті сцени і несхожа ні на що атмосфера, що увібрала в себе найкраще зі старослов'янської, норвезької та грецької міфологій, прийдуть близькі за духом багатьом гравцям. Стати відьмаком - елітною машиною для вбивств, винищувачем чудовиськ і захисником смертних. Ви були навчені майстерності володіння меча, магії та винятковими знаннями, щоб протистояти нечисті. Збирайте інгредієнти та матеріали, щоб покращувати свої навички та озброєння для ефективної боротьби з ворогами. Грандіозний фентезійний світ «Відьмака» відкриває гравцям величезний простір для вивчення та взаємодії з навколишнім світом: ви зможете відкривати для себе нові предмети, боротися з найнебезпечнішими монстрами, грати в карти та брати участь у стрибках. Кожен елемент у The Witcher 3: Wild Hunt був опрацьований так, щоб ви змогли насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною в цій грі. Купуйте ключ The Witcher 3: Wild Hunt у нашому магазині, і вам гарантується отримання максимального задоволення від проходження.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Відьмак 3: Дика Полювання | The Witcher 3: Wild Hunt (Ключ GOG) для ПК, 1207758547, ACTIVISION, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×