Wallpaper Engine (Аккаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Wallpaper Engine дозволяє встановлювати живі шпалери на робочий стіл Windows. Підтримуються різні типи анімованих шпалер, включаючи 3D- та 2D-анімації, веб-сайти, відео та навіть певні програми. Виберіть існуючі шпалери ... Читати далі...

Wallpaper Engine дозволяє встановлювати живі шпалери на робочий стіл Windows. Підтримуються різні типи анімованих шпалер, включаючи 3D- та 2D-анімації, веб-сайти, відео та навіть певні програми. Виберіть існуючі шпалери або створіть власні та поділіться ними в Майстерні Steam! На додаток до цього ви можете використовувати безкоштовний супутній додаток Wallpaper Engine для Android, щоб переносити свої улюблені шпалери на мобільний пристрій Android та вибирати живі шпалери на ходу.

NEW: Використовуйте безкоштовний супутній додаток для Android, щоб переносити улюблені шпалери на мобільний пристрій Android. • Оживіть свій робочий стіл завдяки анімованій графіці, відео, програмам та веб-сайтам.
 • Персоналізуйте анімовані шпалери, використовуючи улюблені кольори.
 • Використовуйте інтерактивні шпалери, з якими можна взаємодіяти мишкою.
 • Підтримується безліч варіантів співвідношення сторін та власних дозволів, наприклад 16:9, 21:9, 16:10, 4:3.
 • Підтримка систем із кількома моніторами.
 • Анімацію шпалер буде призупинено під час ігор для економії продуктивності.
 • Створюйте свої анімовані шпалери в програмі Wallpaper Engine Editor.
 • Анімуйте нові живі шпалери зі звичайних файлів зображень або імпортуйте HTML або відеофайли для створення шпалер.
 • Використовуйте Майстерню Steam, щоб поділитися або скачати шпалери.
 • Wallpaper Engine можна використовувати одночасно з іншими програмами та іграми в Steam.
 • Формати відео, що підтримуються: mp4, WebM, avi, m4v, mov, wmv (для локальних файлів, в Майстерні підтримується тільки mp4).
 • Підтримка Corsair iCUE.

Програма Wallpaper Engine націлена на розвагу користувачів, використовуючи якнайменше ресурсів системи. Живі шпалери можна автоматично призупинити або вимкнути повністю під час використання іншої програми або гри в режимі повного екрана (включаючи віконний режим без рамок), щоб не відволікатися під час гри або роботи. Багато параметрів, що дозволяють лавірувати між якістю та продуктивністю дозволяють ідеально інтегрувати Wallpaper Engine у вашу систему. Як показує досвід, 3D, 2D і відео шпалери задіють менше ресурсів системи, у той час як веб-сайти та програми як шпалери вимагають набагато більшої продуктивності. Рекомендується використовувати дискретну відеокарту, але це не обов'язково.Вибирайте з більш ніж мільйона шпалер із Майстерні Steam, яка поповнюється щодня! Чи не можете знайти шпалери під настрій? Дайте волю фантазії та використовуйте Wallpaper Engine Editor для створення власних анімованих шпалер із зображень, відео, веб-сайтів та програм. Великий вибір передустановок і ефектів дозволять вам анімувати власні зображення, якими потім зможете поділитися в Майстерні Steam або залишити тільки для себе.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!