Warhammer 40,000 : Dawn of War II (Ключ Steam) для ПК

Новинка
В наявності

180грн.

Скорочений опис

Розроблена однією з найкращих студій Relic Entertainment, Dawn Of War II відкриває новий розділ у відомій серії стратегій RTS – переносить гравців на жорстокий передній край війни, дозволяючи їм очолити групу елітарних в... Читати далі...

Розроблена однією з найкращих студій Relic Entertainment, Dawn Of War II відкриває новий розділ у відомій серії стратегій RTS – переносить гравців на жорстокий передній край війни, дозволяючи їм очолити групу елітарних військ у їхній місії з порятунку галактики.

Місце дії: 41. тисячоліття в підсекторі Аурелія - кластері світів на краю галактики, де ось-ось почнеться епічна битва. Стародавні раси стикатимуться на планетах розкиданих по цьому сектору, адже вони борються не лише за контроль над підсектором Аурелія, а й за долю своєї раси.

Фокусуючись на швидких сутичках, властивих геймплею RTS, Dawn Of War II вдихає життя в науково-фантастичний всесвіт Warhammer 40,000, як ніколи раніше. Випробуйте справжню жорстокість битви, проходячи компанію обраної вами расою. Воюйте з ворогами на полі бою в запеклому ближньому бою і сутичках на відстані. Очолюйте та викуйте бойових загартованих ветеранів галактики з загонів новобранців.

  • Жорстокі битви на передовій і Тактика Кидайте в бій, щоб випробувати лють ближнього бою та руйнівність далекого. Використовуйте серію вбивств у ближньому бою для знищення своїх ворогів. Перехитріть своїх супротивників, використовуючи динамічне та руйноване оточення для придушення, нападу з флангів та їх повного знищення.
  • Нелінійна одиночна кампанія Командуйте елітними ударними військами, розвивайте навички та здібності своїх загонів та командира у міру проходження гри.
  • Кооперативний мультиплеєр Проходьте одиночну кампанію разом зі своїм другом – у будь-який момент та у будь-який час.
  • Наступне покоління двигуна RTS Завдяки використанню запатентованого ігрового двигуна компанії Relic – Essence Engine 2.0, гру Dawn Of War II відрізняють кінематографічні візуальні ефекти, деталізована графіка та дивовижні спецефекти.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані