Watch Dogs: Legion - Ultimate Edition (Акаунт Uplay) для ПК

В наявності
Виробник: Ubisoft

90грн.

Скорочений опис

Поповніть лави опору DedSec! Технічні нововведення заполонюють мегаполіси, гарантуючи громадянам спрощення життя за допомогою комп'ютеризації всього і все, але водночас за це доводиться платити особистою свободою. Приват... Читати далі...

Поповніть лави опору DedSec!

Технічні нововведення заполонюють мегаполіси, гарантуючи громадянам спрощення життя за допомогою комп'ютеризації всього і все, але водночас за це доводиться платити особистою свободою. Приватне життя стає розкішшю. Але у ваших силах купити Watch Dogs: Legion і стати рушійною силою змін, здатної зібрати під своїм початком цілий легіон жителів Лондона, що підбадьорилися! Кожен рекрут доступний для гри, кожен з них генерується з випадкових елементів з різними наборами умінь, додаючи унікальності ігрового досвіду!

Ласкаво просимо до DedSec, жителі Лондона!

СКЛАД ВИДАННЯ

  • Watch Dogs: Legion основна гра
  • Season Pass
  • Набір "Міські джунглі", куди входять три нових героя: Рись, Леопард і Гадюка в костюмах і масках, що відображають їхню хижу натуру.
  • VIP-статус, що діє протягом 4 тижнів, що дозволяє заробляти внутрішньоігрові гроші швидше**.
  • Набір "Лондонський дисидент" - розблокуйте три маски, щоб надати вашим персонажам особливий шарм: "Сапфіровий страж", "Картонний кіборг" і "Спотворення"".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!