Wolfenstein 2 II: The New Colossus - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1201973244
Виробник: ACTIVISION

415грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає: Оригінальна гра Wolfenstein II: The New Colossus; Wolfenstein II: The Freedom Chronicles - Season Pass - сезонний пропуск для доступу до всіх додатків гри (Episode 1 + Episode 2 + Episode ... Читати далі...

Розширене видання гри, включає: Оригінальна гра Wolfenstein II: The New Colossus; Wolfenstein II: The Freedom Chronicles - Season Pass - сезонний пропуск для доступу до всіх додатків гри (Episode 1 + Episode 2 + Episode 3). Wolfenstein II: The New Colossus - гра, події якої розгортаються в альтернативному всесвіті, де під час Другої Світової Війни Третій Рейх завоював світ за рахунок неймовірного технологічного стрибка. Перша гра серії побачила світ у 1981 році, з того часу Wolfenstein вважається класикою у жанрі сюжетних шутерів від першої особи. Нова частина є продовженням історії, яка взяла початок у Wolfenstein: The New Order. На гравців знову чекає захоплюючий сюжет, видовищні перестрілки та дух підпільного опору Рейху. Цього разу головного героя заносить в альтернативну Америку періоду 1961 року, повністю окуповану нацистами. Після фінальної битви, в минулій частині серії, Вільям Бласковіц оправляється від тяжких поранень та тривалого лікування. Тепер його мета – знайти осередки опору та приєднатися до партизанської війни проти нацистів. По ходу сюжету гравцеві належить побачити на власні очі найвідоміші американські пам'ятки в антуражі визвольної війни проти німецьких сил. На гравців чекає добротний шутер, серед яких відрізняється високою динамікою і варіативністю боїв. Такий ефект досягається за рахунок широкого вибору озброєння, чудового дизайну рівнів та ворогів. Різноманітність ігрових локацій та цікава стилістика не дозволить занудьгувати як новачкові у жанрі, так і старому фанату серії. Для різноманітності в грі присутні нехитрі головоломки, а найцікавіші зможуть знайти посилання на минулі частини та приємні пасхалки по всій грі. Розвиток сучасного комп'ютерного заліза та технологій не проходить непоміченим для любителів комп'ютерних ігор. У новій грі серії Wolfenstein використовуються всі останні напрацювання в галузі 3D графіки. Гравців чекають локації, що руйнуються, динамічно змінюється геометрія рівнів, дрібниці у вигляді шматків, що відвалюються від ворогів, і величезної кількості візуальних ефектів. Поєднання стилістики американських міст 60-х років, зруйнованих війною, та нацистськими надрозвиненими технологіями дало розробникам широкий простір для побудови захоплюючих та захоплюючих візуальних рішень.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Wolfenstein 2 II: The New Colossus - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, 1201973244, ACTIVISION, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×