WRC 10: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP - DELUXE EDITION (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1470159504
Виробник: Nacon

780грн.

Скорочений опис

Гонка через історію Для простих хлопців «Формула-1» — видовище хороше, але надто елітарне. Якщо вас приваблюють не швидкісні боліди, що розтинають по вилизаних до блиску трасах, а природні маршрути, адреналін та непідроб... Читати далі...

Гонка через історію Для простих хлопців «Формула-1» — видовище хороше, але надто елітарне. Якщо вас приваблюють не швидкісні боліди, що розтинають по вилизаних до блиску трасах, а природні маршрути, адреналін та непідробні емоції, то WRC 10 – гра для вас! Розробники пропонують на честь п'ятдесятиріччя найбільшого світового ралі-турніру відродити найяскравіші епізоди важливих історичних заїздів та сучасних перегонів. На вас чекають змагання в найрізноманітніших точках земної кулі, від Естонії до Аргентини, понад сто спецділянок, півсотні офіційних команд різних класів та 20 культових машин провідних виробників. Пророблений фізичний двигун і багаті можливості кастомізації зроблять ігровий досвід ще більш імерсивним! Делюкс-видання включає автомобіль Mitsubishi Lancer Evo V, приурочена до нього внутрішньоігрова подія, SSS-рівень Arena Panzerplatte та набір новачка для кар'єрного режиму.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: WRC 10: FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP - DELUXE EDITION (Ключ Steam) для ПК, 1470159504, Nacon, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×